Mooie opbrengst DEEN jeugdsponsor actie

Uitslag DEEN sponsormunten 2012Afgelopen zaterdagmiddag was de feestelijke bekendmaking van de bedragen welke de verenigingen mogen ontvangen die deel hebben genomen aan de DEEN jeugd sponsor actie.

In het stadion van Volendam, voorafgaande aan het VOTOWN concert met Nick en Simon, de 3J's en Jan Smit werden de afvaardigingen van meer dan 300 verenigingen ontvangen. Musikaal begeleidt door Monique Smit en enkele uitvoeringen van verschillende verenigingen werden de winnaars met de hoogste bijdrage bekend gemaakt. Helaas was onze vereniging daar niet bij. Toch hebben wij een mooie bijdrage van € 902,11 mogen ontvangen wat ten goed gaat komen aan onze jeugdgroep. Van de deelnemende verenigingen in Hoorn, Zwaag en Blokker zijn wij toch mooi 18e geworden van de 35 verenigingen. Een fantastische prestatie van onze jeugd die tijdens ons optreden hebben meegeholpen maar ook weken lang munten hebben verzameld om in onze buis te doen.

Klik hier voor een impressie van de middag

Iedereen bedankt voor het harde werken en hopelijk mogen we een volgende keer weer meedoen.